Novaki, Športska 1 / 1. kat,

Održana redovna godišnja Skupština PD Pinklec

DSC07391U utorak, 29. siječnja 2019. u prostorijama Društvenog doma u Svetoj Nedelji održana je redovna godišnja izvještajna sjednica Skupštine Planinarskog društva Pinklec. Sjednicu je u 19 sati otvorio predsjednik Društva Denis Ježdik. Skupština je, osim izvještajnog, imala i izborni karakter jer je bilo potrebno zamijeniti dio vodstva Društva.

U prvom dijelu sjednice predsjednik Denis Ježdik, tajnik Mladen Planinšek i voditelj Komisije za planinarske putove Marin Hrastov podnijeli su izvješća o radu Društva, financijsko izvješće i izvješće o radu Komisije za planinarske putove za 2018. te planove rada za 2019. godinu. Izvješća i planovi jednoglasno su prihvaćeni. Izvješća za 2018. podnijeli su i član Nadzornog odbora Joso Štimac i član Suda časti Silvijo Hajduk.

U drugom dijelu sjednice članovi Skupštine Društva izabrali su nove predstavnike u tijelima Udruge, umjesto dosadašnjih koji, na vlastiti zahtjev, više nisu u mogućnosti obnašati dužnosti. Za dopredsjednika Društva izabran je Željko Hajtok. Za članice Upravnog odbora izabrane su Sandra Šabarić i Petra Pavec. Za članicu Suda časti izabrana je Ivana Barać.

Sjednica je završena u svečarskom raspoloženju - predsjednik Denis Ježdik proslavio je rođendan, a članovi Društva su mu pripremili posebno iznenađenje - tortu u obliku alpskog vrha.

DSC07394 DSC07396 DSC07395 DSC07397 DSC07392 DSC07393 DSC07398 DSC07399 DSC07400