10.1.2023. (utorak) Putopisno predavanje: Uspon na Matterhorn

10012023 matterhornPLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za svoje članove i ostale zainteresirane građane putopisno predavanje:

USPON NA MATTERHORN, 4478 mnv
utorak, 10. siječnja 2023.

Predavač: SILVO DANIA

Svatko od nas je bar jednom sanjao otići više, tako su i oni, Međimurci, koji su ostvarili svoj san i ispenjali Matterhorn. Jedan od njih je Silvo Dania.

Matterhorn se nalazi na granici Švicarske i Italije, a zbog težine mnogi ga karakteriziraju kao europski Mt. Everest. Baš zato nam naš kolega i prijatelj Silvo dolazi u goste ispričati kako je to sve prošlo.

Stoga pripremite pitanja i naćulite uši, pa 10.01.2023.godine, utorak, točno u 19 sati, svi u prostorije PD Pinklec u Novakima, Sportska ulica 1 na predavanje.