Novaki, Športska 1 / 1. kat,

Poziv na izvanrednu sjednicu Skupštine PD "Pinklec"

Sazivam izvanrednu Skupštinu PD Pinklec koja će se održati u četvrtak 02.05.2024. radi hitnosti elektroničkim putem.

Sjednica će se održati u četvrtak 2.5.2024. od 7,00 sati do 20,00 h.

Sjednica se saziva s jednom točkom dnevnog reda:

- Usvajanje novog Statuta PD Pinklec sukladno novom „Zakonu o udrugama“ i „Zakonu o sportu“.

Pravo sudjelovanja na Skupštini imaju punoljetni članovi Društva s plaćenom članarinom za 2024. godinu.

Sjednici će prethoditi rasprava o novom Satutu PD Pinklec koja će se održati elektronskim putem (WhatsApp grupa "Pinklec planinarenje"), s početkom rasprave u ponedjeljak 29.4.2024. u 7,00 h i trajanjem do srijede 1.5.2024. u 20,00 h.

Predsjednik PD Pinklec

Denis Ježdik

U Svetoj Nedelji, 26.04.2024.

Poziv na Skupštinu (ovjereni)

Prijedlog novog Statuta (pdf)

Napomena: ukoliko netko nije u WhatsApp grupi "Pinklec planinarenje" ili iz bilo kojeg razloga ne može sudjelovati na sjednici Skupštine elektroničkim putem, molimo da se javi tajniku Udruge na broj 091 5794 628.

------------------------------------------------

1.5.2024. 20:15

Drage Pinklečice i Pinkleci, vrijeme za raspravu o prijedlogu novog statuta Udruge je isteklo. Kao što ste i sami vidjeli, primjedaba nije bilo pa sutra na elektroničkoj sjednici Skupštine možemo usvojiti novi statut. Sutra ujutro, točno u 7 sati, ovdje na web stranici te u WhatsApp grupi "Pinklec planinarenje" bit će objavljena poveznica preko koje ćete moći pristupiti obrascu za glasanje o prihvaćanju ili neprihvaćanju novog statuta. Glasanje će biti omogućeno do 20 sati. Molim vas da se svi odazovete pozivu za glasanje, kako bismo ovu obavezu što prije priveli kraju.

2.5.2024. 6:59

Poveznica na obrazac za glasanje o usvajanju prijedloga statuta: