Novaki, Športska 1 / 1. kat,

Poziv na redovnu izvještajno-izbornu sjednicu Skupštine PD "Pinklec" Sveta Nedelja

Upravni odbor Planinarskog društva "Pinklec" Sveta Nedelja, temeljem odluke donijete na sjednici održanoj 28. studenog 2023., poziva sve članove na redovnu izvještajno-izbornu sjednicu Skupštine. Sjednica će se održati u utorak 23. siječnja 2024. s početkom u 19.00 sati u društvenim prostorijama, Novaki, Sportska ulica 1 (prostorija na katu).

DNEVNI RED SKUPŠTINE:

1. Otvaranje sjednice Skupštine

2. Izbor Verifikacijske komisije

3. Izbor Radnog predsjedništva

4. Usvajanje dnevnog reda

5. Izbor zapisničara i 2 ovjerovitelja zapisnika

6. Izvještaj o radu Društva u 2023. g.

7. Plan rada za 2024. g.

8. Izvještaj Komisije za planinarske putove za 2023. g. i plan rada za 2024. g.

9. Financjski izvještaj za 2023. g.

10. Financijski plan za 2024. g.

11. Izvještaj Nadzornog odbora za 2023. g.

12. Izvještaj Suda časti za 2024. g.

13. Razrješenje predsjednika, dopredsjednika, tajnika, članova Upravnog odbora, Nadzornog odbora i Suda časti

14. Izbor predsjednika, dopredsjednika, tajnika, članova Upravnog odbora, Nadzornog odbora i Suda časti

15. Razno

Pravo aktivnog sudjelovanja na Skupštini imaju svi punoljetni članovi društva. Članom Društva smatra se svaka osoba koja ima plaćenu članarinu za godinu u kojoj se održava sjednica Skupštine. Članarina se može platiti utorkom od 19 sati na sastancima Društva (u prostorijama Društva u Novakima).

Svi članovi Društva mogu se kandidirati za dužnost predsjednika, dopredsjednika, tajnika, člana Upravnog odbora, člana Nadzornog odbora i člana Suda časti. Također, svaki član može predložiti nekog drugog člana za neku od navedenih dužnosti, uz pristanak predložene osobe. Kandidature i prijedlozi dostavljaju se Upravnom odboru standardnom ili elektroničkom poštom ili se predaju osobno tajniku Društva na sastancima utorkom od 19 sati u društvenim prostorijama, Novaki, Sportska ulica 1.

Predsjednik

Denis Ježdik