26.5.2018. (subota) Orijentacijska vježba planinarske škole

usjeveravanje
U subotu, 26. svibnja 2018. Planinarsko društvo Pinklec organizira vježbu iz planinarske orijentacije za polaznike planinarske škole.

Okupljanje u 14 sati na Trgu Ante Starčevića u Svetoj Nedelji. Vježba će trajati 3-4 sata, a sastoji se od šetnje označenom planinarskom stazom do Svetonedeljskog Brega i traženja nekoliko kontrolnih točaka označenih na karti, smještenih u okolici naselja Svetonedeljski Breg.

Za vježbu se je potrebno opremiti kao za planinarski izlet (odjeća, obuča, hrana, piće). Također, molimo sudionike vježbe da ponesu kemijske olovke za upisivanje rješenja zadataka na papir, trokut ili ravnalo i kartonski fascikl ili drugu tvrđu podlogu za papir. Tko ima planinarski ili drugi prikladan kompas (s prozirnim dnom), molimo da ga ponese na vježbu.
Osim polaznika planinarske škole na vježbi mogu sudjelovati i ostali članovi Društva.

Voditelj vježbe: Željko Hajtok.
Više informacija: 091 444 60 80.