22.8.2021. (nedjelja) Radne akcije na svetonedeljskim bregima

22082021 radne akcijePozivamo članove Društva da se pridruže radnim akcijama na svetonedeljskim bregima, koje će se održati u nedjelju, 22. kolovoza 2021. Radi se o izradi stepenica i saniranju dijela puta oštećenog odronom na novim trasama pješačkih rekreacijskih staza te o čišćenju ulaza na gradsku parcelu na kojoj ćemo najvjerojatnije već tijekom jeseni postaviti nadstrešnicu.

Okupljanje: u 6:30 na parkingu iza pošte u Svetoj Nedelji.

Potrebna oprema: krampovi, lopate, motorne pile, ručne pile, mačete, škare za grane, zaštitne rukavice itd. Krampovi i lopate su najvažniji.

Po završetku radne akcije slijedi druženje uz roštilj.

U slučaju loše vremenske prognoze za nedjelju, radnu akciju ćemo održati u subotu, 21.8.2021., ukoliko će za subotu biti bolja prognoza.

Informacije i prijave: 091 444 6080 (Željko). Prijave su obavezne.