Čestitka

Samoborsko gorje - planinarski put br. 2

SVETA NEDELJA - OKIĆ

Duljina: 15 km.

Vrijeme potrebno za obilazak: cca 4:30 h.

Početak puta: Trg Ante Starčevića (centar Svete Nedelje).

Trasa: Sveta Nedelja - Ulica Marijana Stilinovića - Ulica Vladimira Nazora - šuma Padež - Svetonedeljski Breg (Kozjak - Borovina - Lackovići- vojni objekt) - kapela sv. Marije Magdalene - Stublov zdenac - Bušićka - Molvička šuma - Falašćak - Sveti Martin pod Okićem - Dolec Podokićki - Podgrađe Podokićko (selo se zaobilazi s desne strane) - Klake (zaselak Donji Gorički) - donji ulaz u Dragojlinu stazu - križanje sa pl. putom br. 8 (Novo Selo Okićko - Okić). Od križanja do planinarskog doma "Dr. Maks Plotnikov" pod Okićem ima još cca 500 metara (desno, pl. putom br. 8).

GPS trag

Karte (za uvećani prikaz kliknite na kartu, za skidanje uvećane karte na Vaše računalo kliknite desnim gumbom miša na kartu, a potom lijevim gumbom odaberite Save Image As ili Spremi sliku kao):

Cijela staza

staza2 cijela opentopomap

Dionica Sveta Nedelja - Mala Gorica

staza2 svn mg opentopomap

Dionica Mala Gorica - Sveti Martin pod Okićem

staza2 mg svmartin opentopomap

Dionica Sveti Martin pod Okićem - Planinarski dom pod Okićem

staza2 svmartin okic opentopomap

Kutak za vodiče i ostale članove Društva

Prijavom dobivate pristup zapisnicima sjednica Upravnog odbora i drugim dokumentima. Privremene podatke za prijavu (korisničko ime i lozinku) zatražite na pinklec.info@gmail.com.