1.3.2019. (petak) Treking Himalaja - Nepal, predavanje

pozivaju Vas na putopisno predavanje

TREKING HIMALAJA - NEPAL
Predavač: BOŽIDAR DRAGIŠIĆ - BODO

Predavanje će se održati u petak, 1. ožujka 2019. u 19:00 u Turističko-informativnom centru Sveta Nedelja, Stilinovićeva 1.

Ulaz je slobodan.

slika predavanje nepal

Božidar Dragišić - Bodo
Bodina mladenačka znatiželja za novim vidicima i ljubav prema pješačenju s vremenom se pretvara u opsesiju za putovanjima i planinama. Cilj mu nisu gradovi ili vrhovi planina (iako je s vrha nekad najljepši vidik) već sve one zgode (i nezgode) koje se pojavljuju (i nestaju) na putu k uvijek novim odredištima. Užitak hodanja po prirodi, a naročito po planinama, po njegovim ga riječima ispunjava srećom i ljubavlju za sve ono što ga okružuje.
Svoje bogato iskustvo nesebično dijeli kroz savjete i vrlo posjećena planinarsko-putopisna predavanja. Slike s putovanja i planinarenja objavljuje na internetskoj web stranici www.putovanjenavrh.com.

Kutak za vodiče i ostale članove Društva

Prijavom dobivate pristup zapisnicima sjednica Upravnog odbora i drugim dokumentima. Privremene podatke za prijavu (korisničko ime i lozinku) zatražite na pinklec.info@gmail.com.