4./5.6.2022. (subota/nedjelja) Velebit: Sveto brdo, Vaganski vrh

sveto brdoPLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira za polaznike opće planinarke škole i ostale članove dvodnevni planinarski izlet:

JUŽNI VELEBIT: Sveto brdo, Vaganski vrh
subota / nedjelja, 4./5. lipnja 2022.

04.i 05.06.(subota i nedjelja) idemo na Sv.Brdo i Vaganski vrh. Prisustvovati ćemo 5.pohodu za branitelje poginule na Velebitu. U 14h će biti organizirana misa na Jurjevića stanovima. Iako bi bilo lijepo da prisustvujemo misi, ona nije obavezna.
Polazak je u 7h sa parkirališta iza gradske zgrade u Sv.Nedelji. Prijevoz osobnim automobilima. Spava se u šatorima, hrana i piće iz ruksaka.
Prvi dan se hoda oko 2h, drugi dan 8-9h. Tehnički nezahtjevan, kondicijski umjereno zahtjevan izlet. Osim opreme za kampiranje, potrebna standardna planinarska oprema. Zaštita od sunca! Prijave i info: 091 3371 091, Denis.