Ivanščica: Čevo, V. Lubenjak, Grebengrad

Info: 091 541 4554 (Petra)

Gorski kotar: Samarske stijene

Info: 098 167 9874 (Tihomir)

Lička Plješivica: Ozeblin

Info: 091 517 3838 (Mladen)   Opširnije

Svetonedeljski bregi

Info: 091 444 6080 (Željko)

Medvednica, izlet opće pl. škole

Info: 091 579 4628 (Dino)

Plan izleta za veljaču (pdf)

Plan izleta za ožujak (pdf)

pohod okic 2020a

ELBRUS 2020.

23.3.2019. (subota) Planinarski pohod "Planinom i dolinom", Plaški 2019.

23032019 plaskiPLANINARSKO DRUŠTVO "PINKLEC" SVETA NEDELJA
organizira jednodnevni planinarski izlet za članove Društva

PLANINARSKI POHOD "PLANINOM I DOLINOM", PLAŠKI 2019.
subota, 23. ožujka 2019.

Plan izleta:
- u 7:00 polazak osobnim automobilima s parkirališta iza zgrade gradske uprave u Svetoj Nedelji; potrebno je doći nekoliko minuta ranije
- vožnja autocestom preko Karlovca do izlaza Ogulin, uz pauzu na odmorištu Dobra; nastavljamo lokalnim cestama do Plaškog.
- u 9:30 početak pohoda
- trajanje hoda: 3 -6 sati (ovisno o tome želite li se vraćati autom ili pješice)
- po završetku pohoda domaćini organiziraju ručak (grah, cijena 20 kuna)
- predviđeni povratak u Svetu Nedelju do 20:00 (uz pauzu na nekom od odmorišta)

Izlet je kondicijski umjereno zahtjevan, a tehnički nezahtjevan. U pješačkom dijelu izleta nema opskrbljenih planinarskih ni ugostiteljskih objekata, stoga je svu hranu i piće za taj dio izleta potrebno ponijeti sa sobom u ruksaku.

Prijave za izlet te informacije o cijeni, prijevozu itd. na mob. 091 444 60 80 (Željko), e-mail: zeljko.hajtok@gmail.com ili utorkom od 19:00 na sastancima Društva.

Preporučena oprema: *planinarske cipele, *ruksak, štapovi, *hrana, *piće (barem 1 i pol litra, bezalkoholno, negazirano), čokolada, kišna kabanica ili kišobran, *vjetrovka ili jakna, *rezervna majica i čarape, *osobna iskaznica, *zdravstvena iskaznica, *planinarska iskaznica, *manji komplet za prvu pomoć, planinarska karta, kompas, *baterijska svjetiljka, *nešto novaca (* obavezna oprema).